Sport

F1: a Kínai Nagydíj következik

2014. április 16.

A Forma-1-es csapatok két hét szünetet követően a Távol-Keletre utaznak, hogy a szezon európai részét megelőző időszak záróversenyén vegyenek részt Sanghajban.

Visszahódítaná a Dakar-koronát a Peugeot a 2008 DKR-rel

Teljesen új, hátsókerekes, dízel-középmotoros Peugeot 2008-assal akarja megnyerni a 2015-ös Dakart a Peugeot.

WTCC: Michelisz balszerencsés szezonkezdése Marokkóban

2014. április 14.

Norbi kilencedik az első futamon, ez két pont. Egy körrel a vége előtt bukott két helyet, de bukhatott volna többet is. Elment a kormányszervó, kajakból kellett tartani a Hondát. A második futamra ki sem tudtunk állni.

Villámgyors és formás Michelisz új Hondája

2014. április 10.

A múlt héten megismerkedett az új autóval, a Honda Civic TC1-gyel Michelisz Norbert. A túraautó-világbajnokság (WTCC) magyar pilótája nagyon örül, hogy kétszáz kilométert mehetett a versenygéppel, amely jóval gyorsabb a tavalyinál, és nem utolsósorban megbízhatóan működik. A hétvégén Marokkóban már „élesben” is bevetik.

F1: újabb kettős Mercedes győzelem

2014. április 8.

Lewis Hamilton és Nico Rosberg Malajzia után ismét kettős győzelmet szerzett. A dobogó harmadik helyére ezúttal a Force India színeiben versenyző Sergio Perez fért fel, Daniel Ricciardo – negyedik helyével - lett a jobb Red Bull-pilóta.

Rali-vb: Ogier negyedszer is győz

2014. április 7.

Sebastian Ogier öt portugáliai megmérettetésből négyet megnyert. A Volkswagen sztárpilótáját fordos Mikko Hirvonennek sem sikerült legyőznie. A Citroën norvég pilótájáé, Mads Östbergé a bronzérmes helyezés.

F1: villanyfényes futam Bahreinben

2014. április 3.

Egy héttel a malajziai futam után Bahreinben, a sivatag közepén található pályán méri össze tudását a Formula-1 mezőnye. Itt is forróság várható, de a száraz fajtából.

Rali-vb: ismét murván a mezőny

2014. április 2.

A Portugál Rali a Rali Világbajnokság versenynaptárának egyik legkedveltebb és egyben egyik legkalandosabb történelmű ralija. Algarve, Portugália legdélebbi régiója ad otthont a versenynek.

F1: hasít a Mercedes, most épp Hamilton a nyerő

2014. március 31.

Lewis Hamilton állhatott fel a dobogó tetejére, hogy mögötte az Ausztráliában győzedelmeskedő Nico Rosberg ért célba. Sebastian Vettel bronzérmes hellyel kell, hogy beérje.